Рівненська обл., Гощанський р-н, смт. Гоща, вул. Ковпака 1в

+38 (067) 332 90 12

+38 (067) 362 66 20

Сертифікати нашої компанії

Сертифікат відповідності Naturland

Naturland - Асоціація органічного землеробства була заснована в 1982 році зі штаб-квартирою в Graefelfing, недалеко від Мюнхена, Німеччина. Сьогодні Naturland є однією з провідних організацій в світі по розвитку органічного сільського господарства.

За багато років з моменту її створення, Naturland внесла значний слід в історію органічного сільського господарства, важливий стимул, відкриваючи нові області, такі як органічні лісові господарства та органічні аквакультури.

Розробка стандартів та їх практична реалізація є ключовими роботами будь-якого органічного сільськогосподарського об'єднання.

В основі всіх стандартів Naturland є їх комплексний підхід, стабільний контроль, охорона природи та захисту клімату на практиці, збереження та підтримання землі, повітря та води, а також захист прав споживачів.

Сертифікат відповідності Organic Standard  
Органік Стандарт (Organic Standard) - перший український сертифікаційній орган, що здійснює інспекцію та сертифікацію органічного виробництва, ТОВ «Органік стандарт» був створений в рамках українсько-швейцарського проекту «Органічна сертифікація та розвиток органічного ринку в Україні» в 2007 році.